GOBDÖ-2-TV BİREYSEL & KURUMSAL KULLANIM BELGESİ
GOBDÖ-2-TV'nin kullanım belgesi için gerekli eğitimi alan uzmanlar (Örneğin, psikiyatrist, nörolog, çocuk doktoru, gelişimsel pediatrist, psikolog, fizyoterapist, dil ve konuşma terapisti, sosyal çalışmacı, çocuk gelişim uzmanı vb.), eğitmenler/öğretmenler (Örneğin, okulöncesi öğretmeni, rehber öğretmen, özel eğitim öğretmeni, sınıf öğretmeni vb.) ve diğer ilgili uzmanlar GOBDÖ-2-TV BİREYSEL KULLANIM BELGESİ'ni alabilir.

Kurum sahipleri GOBDÖ-2-TV'nin kurumlarında yasal kullanımına ilişkin de GOBDÖ-2-TV KURUMSAL KULLANIM BELGESİ'ni alabilirler. GOBDÖ-2-TV KURUMSAL KULLANIM BELGESİ her kurumdan sorumlu bir kişiye kurum adına verilir.

Eğitimler online ve yüz yüze şeklinde alınabilirken, yüz yüze eğitimler değişik tarihlerde farklı illerde ya da merkezlerde yürütülmektedir. Yüz yüze eğitim tarih ve yerleri için lütfen bu sitenin DUYURULAR sayfasını takip ediniz.

ONLİNE EĞİTİM ile sertifikalanmak isteyenler, lütfen aşağıdaki basamakları takip ediniz:

1. Adım: Online eğitim için BAŞVURU FORMUNU eksiksiz doldurunuz.
2. Adım: gobdo2egitimleri@gmail.com adresine ödeme yapmak istediğinize dair bir mail gönderiniz. Size gönderilen hesap numaralarına ödemenizi yapabilirsiniz.
3. Adım: Ücreti ödediğinize dair banka bilgilerinin kontrolünden sonra tarafınıza, GOBDÖ-2-TV SETİ (GOBDÖ-2-TV KULLANIM KILAVUZU, 25 ADET ÖLÇEK) kargo ile gönderilecektir.
4. Adım: Seti aldıktan ve inceledikten sonra, kullanıcı adınız ve şifreniz ile bu sitenin anasayfasında sağ üst köşede bulunan GİRİŞ YAP butonunu tıklayarak online eğitim sistemine giriş yapınız.
5. Adım: Eğitim Videolarını izleyiniz. (Eğitim videolarını izlemeden önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz!).
6. Adım: Eğitim Videolarının tarafınızdan izlendiği GOBDÖ-2-TV yönetim panelinden belirlendikten sonra tarafınıza GOBDÖ-2-TV KULLANIM BELGESİ kargo ile gönderilecektir.

Web Tasarım:

Bugün: Toplam: