GOBDÖ-2-TV BİREYSEL & KURUMSAL KULLANIM SERTİFİKASI
GOBDÖ-2-TV KULLANIM SERTİFİKASI için gerekli eğitimi alan uzmanlar (Örneğin, psikiyatrist, nörolog, çocuk doktoru, gelişimsel pediatrist, psikolog, fizyoterapist, dil ve konuşma terapisti, sosyal çalışmacı, çocuk gelişim uzmanı vb.), eğitmenler/öğretmenler (Örneğin, okulöncesi öğretmeni, rehber öğretmen, özel eğitim öğretmeni, sınıf öğretmeni vb.) ve diğer ilgili uzmanlar GOBDÖ-2-TV BİREYSEL KULLANIM SERTİFİKASI'nı alabilir.

Kurum sahipleri GOBDÖ-2-TV'nin kurumlarında yasal kullanımına ilişkin de GOBDÖ-2-TV KURUMSAL KULLANIM SERTİFİKASI'nı alabilirler. GOBDÖ-2-TV KURUMSAL KULLANIM BELGESİ her kurumdan sorumlu bir kişiye kurum adına verilir.

Eğitimler SADECE online (GOBDÖ-2-TV EĞİTİM OTOMASYONU-Anasayfada GİRİŞ YAP sekmesinden erişilebilmektedir) şeklinde alınabilir.

ONLİNE EĞİTİM ile sertifikalanmak isteyenler, lütfen aşağıdaki basamakları takip ediniz:

1. Adım: Online eğitim için BAŞVURU FORMUNU eksiksiz doldurunuz.
2. Adım: Ücret ödemeleri için EFT/HAVALE veya Kredi kartı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
KREDİ KARTI
Kredi kartı ile ödeme yapmak için buraya tıklayınız.
Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 9 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.
EFT/HAVALE
Aşağıdaki hesaba 350 TL EFT/HAVALE yapınız.
Hesap Adı: Pilumunus Özel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
TL IBAN: TR28 0006 4000 0014 4070 2138 36

3. Adım: Eğer EFT/HAVALE ile ödeme yaptıysanız, dekontunuzu pilumunusdanismanlik@gmail.com adresine gönderiniz.
4. Adım: Ücreti ödediğinize dair banka bilgilerinin kontrolünden sonra tarafınıza, GOBDÖ-2-TV SETİ (GOBDÖ-2-TV KULLANIM KILAVUZU, GOBDÖ-2-TV Değerlendirme Formu) PDF olarak elektronik halde gönderilecektir. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar formdan çıktı alabileceksiniz.
5. Adım: GOBDÖ-2-TV SETİ size ulaştıktan sonra ve seti inceledikten sonra, kullanıcı adınız ve şifreniz ile bu sitenin anasayfasında sağ üst köşede bulunan GİRİŞ YAP butonunu tıklayarak online eğitim sistemine giriş yapınız.
6. Adım: Eğitim Videolarını izleyiniz. (Eğitim videolarını izlemeden önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz!).
7. Adım: Eğitim Videolarının tarafınızdan izlendiği GOBDÖ-2-TV yönetim panelinden belirlendikten sonra tarafınıza GOBDÖ-2-TV KULLANIM SERTİFİKASI PDF olarak elektronik halde gönderilecektir. Aynı zamanda Faturanız da size bu eposta ile iletilecektir.